Bouwkunde

Bouwkunde is een van de specialismen waarmee Prefound groot is geworden, vooral dankzij ons netwerk en de vakkennis binnen de burger- en utiliteitsbouw.

Vanaf de initiatiefase (architect- en ingenieursbureaus) tot de realisatie en exploitatie (aannemerij en vastgoedbeheerders) is Prefound actief. De projecten waaraan onze medewerkers werken, vallen vooral onder (seriematige-) woningbouw, kantorenbouw, zorgcomplexen, retail en gebouwrenovatie en -restauratie. Prefound beschikt over tal van functies voor MBO- HBO en WO-afgestudeerde technici. 

Ben jij startend of ervaren bouwkundige en op zoek naar een nieuw project of nieuwe werkgever? Neem dan gerust een kijkje bij onze bouwkundige vacatures of neem vrijblijvend contact met ons op via 088-321 25 20. 

Wij werven regelmatig voor bouwkundige vacatures als:

Aannemers

Overheid

Woningbouwcorporaties

Architecten- en Ingenieursbureaus


Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail: lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 06 34 41 37 00

Over Lorenzo: Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

whatsapp

Lees verder

Manon Boersen

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Mobiel: 088 321 2520


Over Manon: Er komt een hoop kijken bij het bemiddelen en ik vind het leuk om...

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail: simone@prefound.nl

Telefoon: 088 321 60 04

Over Simone: Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail:  mike@prefound.nl

Mobiel:  06 42 47 85 28


Over Mike:  Ik luister graag naar de wensen en behoeften van zowel onze kandidaten als klanten...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Pieter Bakker
 

Mobiel: 06 40 97 43 63

Over Pieter: De diepgang heb ik gevonden in de detacherings/werving en selectiebranche en daar werk ik met veel plezier!

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Jack Zuidam

E-mail: Jack@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 13

Over Jack: De persoonlijke aanpak en aandacht doorvoeren in de communicatie…

Linkedin

Lees verder