Elektrotechniek

Elektrotechniek vindt je tegenwoordig in steeds grotere wordende mate terug in steeds complexere vormen. De medewerkers van Prefound vinden hun weg bij opdrachtgevers in de machinebouw, infratechniek, procesindustrie, bij productie bedrijven, in de energietechniek en in de olie en gas /offshore industrie. 

Ben jij startend of ervaren elektrotechneut en op zoek naar een nieuw project of werkgever? Neem dan gerust een kijkje bij onze elektrotechnische vacatures of neem vrijblijvend contact met ons op via 088-321 25 20.

Wij werven regelmatig voor elektrotechnische vacatures als:

Machinebouw

Ingenieursbureaus

Productiebedrijven

Ingenieursbureau Installatietechniek

Toeleverancier

Offshore en Maritiem

Installateur Installatietechniek

Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail:
tom@prefound.nl

Mobiel:
06 1316 4801

Over Tom:
Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail:
lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 
(06) 3441 3700

Over Lorenzo:
Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

Lees verder

Dennis Krook

E-mail:
talentcoordinator@prefound.nl

Mobiel:
088 321 2520

Over Dennis:
Mijn naam is Dennis Krook, 18 jaar oud en...



Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail:
tim@prefound.nl

Mobiel:
(06) 1427 7591 

Over Tim:
De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail:
dirkjan@prefound.nl

Mobiel:
(06) 46346161

Over Dirk Jan:
Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

Lees verder

Gideon Kueter

gideon@prefound.nl

Mobiel:
(06) 2390 1050


Over Gideon:
Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail:
simone@prefound.nl

Mobiel:
(06) 5357 5627

Over Simone:
Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

Femke de Vries

E-mail:
femke@prefound.nl

Over Femke:
Ik ben de stille krach van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail:
mike@prefound.nl

Mobiel:
06 42478528

Over Mike:
Als persoon heb ik veel...

Lees verder