Procestechniek

Procestechniek is het deel van de techniek dat zich richt op de daadwerkelijke productieprocessen. Technici in dit vakgebied bestaat houden zich bezig met de transitie van grondstoffen tot eindproduct en de verwerking van afvalstoffen. Binnen dit vakgebied werken medewerkers van Prefound binnen de farmacie, chemie, voedingsmiddelenindustrie, de olie en gasindustrie, machinebouw en bij ingenieursbureau’s.

Ben jij startend of ervaren procestechneut en op zoek naar een nieuw project of werkgever? Neem dan gerust een kijkje bij onze procestechnische vacatures of neem vrijblijvend contact met ons op via 088-321 25 20.

Wij werven regelmatig voor procestechnische vacatures als:

Productiebedrijven

Ingenieursbureaus

Installatiebedrijven

Machinebouw


 

Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 1316 4801

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail: lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 06 34 41 37 00

Over Lorenzo: Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

Lees verder

Dennis Krook

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Mobiel: 088 321 2520

Over Dennis: Mijn naam is Dennis Krook, 18 jaar oud en...



Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail: simone@prefound.nl

Telefoon: 088 321 60 04

Over Simone: Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail: mike@prefound.nl

Mobiel: 06 42478528

Over Mike: Als persoon heb ik veel affiniteit met... Lees verder

Pieter Bakker
 

Mobiel: 06 40 97 43 63

Over Pieter: De diepgang heb ik gevonden in de detacherings/werving en selectiebranche en daar werk ik met veel plezier!

 

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Jack Zuidam

E-mail: Jack@prefound.nl

Mobiel: 06 08 83 21 60 13

Over Jack: De persoonlijke aanpak en aandacht doorvoeren in de communicatie…

Linkedin

Lees verder