Bijbaanstudenten voor werkgevers

Naast onze reguliere bemiddeling van vakspecialisten, zijn wij begin 2020 begonnen met het bemiddelen van bijbaanstudenten. 

Onze studenten hebben naast hun studie nog ruimte om onze klanten te ondersteunen met technische werkzaamheden. Denk bijvoorbeeld aan tekenwerkzaamheden, data analyse, standaardisatie, het wegwerken van achterstanden, etc. Op deze manier bieden wij studenten de kans om meer studiegerichte kennis op te doen in het vak en bereiden wij hen voor op een carrière in de techniek. 
 

Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail: lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 06 34 41 37 00

Over Lorenzo: Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail:  mike@prefound.nl

Mobiel:  06 42 47 85 28


Over Mike:  Ik luister graag naar de wensen en behoeften van zowel onze kandidaten als klanten...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het idee dat mijn werkzaamheden bijdragen aan een goede match tussen medewerker en organisatie...

Linkedin

Lees verder