Contact formulier

Wat zeggen anderen over ons?

Voornaam Achternaam

“Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua."

Els De Vos

“Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Tamara Deryk

“Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo.

Lindsey Lohan

“Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. "

Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het idee dat mijn werkzaamheden bijdragen aan een goede match tussen medewerker en organisatie...

Linkedin

Lees verder

Gideon Kueter - Kopie

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder