Certificeringen

ISO 9001
Prefound sinds 2011 ISO 9001 gecertificeerd. Doordat wij ons kwaliteitsbeleid vakkundig hebben omschreven en klanttevredenheid hoog in het vaandel hebben staan is dit de eerste stap in het vastleggen van de belangrijke bedrijfsprocessen.

NEN 4400-1 
Prefound is opgenomen in het Register Normering Arbeid. Deze is te raadplegen onder www.normeringarbeid.nl. Voor het behalen van deze certificering zijn onder andere juiste en tijdige aangifte en afdracht van loonheffingen en omzetbelasting van belang. Daarnaast het volgens de normen administreren van werknemersdossiers en identiteitsdocumenten.

VCU
Veiligheid Checklist Uitzend- en Detacheringsbureaus is één van de meest gerespecteerde beheerssystemen op het VGM gebied. Omdat Prefound haar dienstverlening, processen en kwaliteit op het juiste niveau weet te houden zijn wij vanzelfsprekend in het bezit van dit certificaat.

Bovenstaande certificaten zijn hier te downloaden.

Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail: lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 06 34 41 37 00

Over Lorenzo: Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

whatsapp

Lees verder

Manon Boersen

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Mobiel: 088 321 2520


Over Manon: Er komt een hoop kijken bij het bemiddelen en ik vind het leuk om...

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail: simone@prefound.nl

Telefoon: 088 321 60 04

Over Simone: Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail:  mike@prefound.nl

Mobiel:  06 42 47 85 28


Over Mike:  Ik luister graag naar de wensen en behoeften van zowel onze kandidaten als klanten...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Pieter Bakker
 

Mobiel: 06 40 97 43 63

Over Pieter: De diepgang heb ik gevonden in de detacherings/werving en selectiebranche en daar werk ik met veel plezier!

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Jack Zuidam

E-mail: Jack@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 13

Over Jack: De persoonlijke aanpak en aandacht doorvoeren in de communicatie…

Linkedin

Lees verder