Vacatures Engineer Installatietechniek Werktuigbouw Aannemer

Traineeship: Werktuigbouwkunde (Duurzame Energie) - Omgeving Amsterdam

Tijdens de traineeship loop jij mee op verschillende afdelingen een aantal maanden mee en zal je verschillende rollen vervullen bij onze opdrachtgever.  Vakgebieden waarin tijdens deze...
Gepubliceerd: 19-08-2021
Referentie nr:#BKMT06356
Omgeving Amsterdam
HBO
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde Installatietechniek WTB
Ontvang vacatures per e-mail
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het idee dat mijn werkzaamheden bijdragen aan een goede match tussen medewerker en organisatie...

Linkedin

Lees verder