Vacatures Flevoland

Vacatures Flevoland

Mechanical Engineer - Almere

Op zoek naar een enthousiaste Mechanical Engineer!
Gepubliceerd: 12-01-2023
Referentie nr:#BKB08896
Almere
HBO
Werktuigbouwkunde

Project Manager - Almere

Op zoek naar een Project Manager.
Gepubliceerd: 12-01-2023
Referentie nr:#BKB08897
Almere
HBO WO
Werktuigbouwkunde

Projectcoördinator Water & Civiel - Hoorn

Projectcoördinator of Projectleider omgeving Hoorn gezocht!
Gepubliceerd: 25-10-2022
Referentie nr:#BKV07420
Hoorn
HBO MBO-4 WO
Bouwkunde

Afstudeerstage HBO Werkvoorbereider / Engineering (februari 2023) - Zeewolde

Op zoek naar een enthousiaste stagiair!
Gepubliceerd: 06-09-2022
Referentie nr:#BKAW08507
Zeewolde
HBO
Werktuigbouwkunde Technisch bedrijfskundig

Bijbaan in de techniek: Open sollicitatie -

Ben jij naast je studie op zoek naar een technische bijbaan? Dan is dit jouw kans.
Gepubliceerd: 16-04-2021
Referentie nr:#BKH06663
WO HBO MBO-4
Bouwkunde Civiele techniek Electronica Elektrotechniek Installatietechniek Elektro Installatietechniek WTB Milieu Proces/chemie Ruimtelijke ordening / Planologie Technisch bedrijfskundig Veiligheid & kwaliteit Werktuigbouwkunde

Bijbaan Bouwkunde - Open sollicitatie -

Ben jij naast je studie op zoek naar een technische bijbaan? Wij helpen je met het vinden van een leuk bedrijf.
Gepubliceerd: 16-04-2021
Referentie nr:#BKK06501
MBO-4 HBO WO
Bouwkunde
Ontvang vacatures per e-mail
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail:
femke@prefound.nl

Telefoon: 088 321 60 08

Over Femke:
Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Telefoon: 088 321 26 61

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Tel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het online begeleiden van kandidaten naar de volgende stap in hun carrière maakt mijn werk elke dag leuk...

Linkedin

Lees verder

Michael van Genderen

E-mail: michael@prefound.nl

Mobiel: 06 53 75 55 18

Over Michael: Ik ben graag de verbindende factor tussen werknemer en opdrachtgever...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Renko Ton

E-mail: renko@prefound.nl

Mobiel: 06 45 72 72 86

Over Renko: Ik haal voldoening uit het verbinden van mensen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

José van der Wal

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Tel: 088 321 6016

Over José: Als junior adviseur is het mijn job om studenten en bijbaanstudenten te bemiddelen...

LinkedIn

Lees verder

Sabine Baijlé

E-mail: sabine@prefound.nl

Tel: 088 321 6019

Over Sabine: In mijn rol ondersteun ik de adviseurs, zodat zij hun werk goed kunnen doen...

Lees verder