Vacatures Software Engineer

Mechatronics Engineer in de duurzame sector - Leiden

Heb jij het vermogen om softwareprojecten te beheren? En werk jij efficiënt en systematisch? Dan hebben wij een mooie uitdaging voor jou als Mechatronics engineer bij een hightech bedrijf in...
Gepubliceerd: 22-04-2022
Referentie nr:#BKMG08123
Leiden
HBO WO
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde

Embedded Software & Hardware Engineer (fulltime) - Heerhugowaard

Ben jij een kei in het schrijven van software en werk je graag in een ambitieus team en een innovatieve omgeving als Embedded Software & Hardware Engineer?
Gepubliceerd: 18-03-2022
Referentie nr:#BKMG08051
Heerhugowaard
HBO MBO-4
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde

Embedded Software Engineer in de duurzame sector - Amstelveen

Op zoek naar een Embedded Software Engineer voor een duurzaam energietechnologiebedrijf.
Gepubliceerd: 04-02-2022
Referentie nr:#BKAS07532
Amstelveen
HBO
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde
Ontvang vacatures per e-mail
Verfijn zoekopdracht
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het idee dat mijn werkzaamheden bijdragen aan een goede match tussen opdrachtgever en medewerker...

Linkedin

Lees verder

Michael van Genderen

E-mail: michael@prefound.nl

Mobiel: 06 53 75 55 18

Over Michael: 

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Chris Verdonk

E-mail: chris@prefound.nl

Tel: 088 321 6018

Over Chris: Binnen Prefound sta ik aan het begin van het bemiddelingsproces...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

José van der Wal

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Tel: 088 321 6016

Over José: Als junior adviseur is het mijn job om studenten en bijbaanstudenten te bemiddelen...

LinkedIn

Lees verder

Sabine Baijlé

E-mail: sabine@prefound.nl

Tel: 088 321 6019

Over Sabine: In mijn rol ondersteun ik de adviseurs, zodat zij hun werk goed kunnen doen...

Lees verder