Vacatures Software Engineer

Software Engineer (Machinebouw) - Hoofddorp

Op zoek naar Software Engineer voor een machinebouwer in de bloemensector.
Gepubliceerd: 01-12-2021
Referentie nr:#BKAS07663
Hoofddorp
HBO
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde

Embedded Software Designer - Nieuw-Vennep

Op zoek naar een Embedded Software Designer!
Gepubliceerd: 01-12-2021
Referentie nr:#BKAS07659
Nieuw-Vennep
HBO
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde

Embedded Software Engineer in de duurzame sector - Amstelveen

Op zoek naar een Embedded Software Engineer voor een duurzaam energietechnologiebedrijf.
Gepubliceerd: 19-10-2021
Referentie nr:#BKAS07532
Amstelveen
HBO
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde
Ontvang vacatures per e-mail
Verfijn zoekopdracht
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het idee dat mijn werkzaamheden bijdragen aan een goede match tussen medewerker en organisatie...

Linkedin

Lees verder

Michael van Genderen

E-mail: michael@prefound.nl

Mobiel: 06 53 75 55 18

Over Michael: 

LinkedIn

whatsapp

Lees verder