Vacatures Software Engineer

Werkvoorbereider / Software Engineer - Hoorn

Wij zoeken een werkvoorbereider / software engineer die kenis heeft van Elektrotechniek die ervaring heeft met het maken van software voor installaties.
Gepubliceerd: 17-10-2018
Referentie nr:#BKJZ03591
Hoorn
HBO MBO-4
Installatietechniek WTB Installatietechniek Elektro

Open sollicitatie -

Gepubliceerd: 13-09-2018
Referentie nr:#BKK02947
HBO WO MBO-4 MBO-3 MBO-2 LBO
Bouwkunde Civiele techniek Electronica Elektrotechniek Installatietechniek Elektro Installatietechniek WTB Milieu Proces/chemie Technisch bedrijfskundig Veiligheid & kwaliteit Werktuigbouwkunde Human Resource / Recruitment

System Engineer - Amsterdam

The System Engineer is part of the engineering team and takes care of the system, control and mechatronic design of our systems.
Gepubliceerd: 08-06-2018
Referentie nr:#BKMT03747
Amsterdam
HBO
Werktuigbouwkunde Elektrotechniek

PLC Software Engineer - Nieuw-Vennep

Als Software design engineer maak je samen met de Mechanical- en Electrical design engineer een voorontwerp van een machine of lijn. Jullie bepalen hoe het één en ander uitgevoerd zal worden en...
Gepubliceerd: 09-02-2018
Referentie nr:#BKJZ03280
Nieuw-Vennep
HBO
Electronica Werktuigbouwkunde

Software Engineer - Middenmeer

Heb jij een passie voor robots en het ontwikkelen van software (C/C++)? Ben jij geïnteresseerd in het oplossen van complexe problemen binnen het gebied van de industriële automatisering en denk...
Gepubliceerd: 11-07-2017
Referentie nr:#BKK02056
Middenmeer
HBO
Elektrotechniek Electronica
Ontvang vacatures per e-mail
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 1316 4801

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail: lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 06 34 41 37 00

Over Lorenzo: Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

Lees verder

Dennis Krook

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Mobiel: 088 321 2520

Over Dennis: Mijn naam is Dennis Krook, 18 jaar oud en...



Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail: simone@prefound.nl

Telefoon: 088 321 60 04

Over Simone: Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail: mike@prefound.nl

Mobiel: 06 42478528

Over Mike: Als persoon heb ik veel affiniteit met... Lees verder

Pieter Bakker
 

Mobiel: 06 40 97 43 63

Over Pieter: De diepgang heb ik gevonden in de detacherings/werving en selectiebranche en daar werk ik met veel plezier!

 

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Jack Zuidam

E-mail: Jack@prefound.nl

Mobiel: 06 08 83 21 60 13

Over Jack: De persoonlijke aanpak en aandacht doorvoeren in de communicatie…

Linkedin

Lees verder