Actuele vacatures via RSS

RSS-feed met de laatste actuele vacatures met je eigen instellingen

Als je elke dag naar https://www.prefound.nl surft om te kijken of er nieuwe vacatures voor je op staan, kun je overwegen een softwareprogramma te downloaden die al dat dagelijkse zoeken en surfen uit handen neemt. Een RSS-reader verzamelt koppen en intro's van je favoriete vacatures op één pagina. Als er een interessante vacature bij zit, klik je simpelweg op de kop, die je naar de betreffende pagina brengt. Je kunt zelf je RSS-feed bepalen door onderstaand de bij jou passende instellingen op te geven. De vacatures die je daarna ontvangt zullen passen bij deze instellingen.

Filter instellingen

Het volgende webadres geeft de RSS-Feed:

On-line / webbased RSS-readers

Wat zijn jouw ambities?

Schrijf je in en wij gaan voor jou op zoek!

  • Ik wil doorgroeien
  • Ik wil een juiste balans tussen werk en privé
  • Ik wil werken bij een familiebedrijf
  • Ik wil een baan met studiemogelijkheden
  • Ik wil parttime werken
  • Ik droom van een baan als...
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Lorenzo Borhem

E-mail: lorenzo@prefound.nl

Mobiel: 06 34 41 37 00

Over Lorenzo: Bemiddelen tussen werkgevers en werkzoekenden...

Linkedin

whatsapp

Lees verder

Mitch Vonk

E-mail: talentcoordinator@prefound.nl

Mobiel: 088 321 2520


Over Mitch: Detachering in de techniek vind ik persoonlijk interessant en leerzaam..


Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Simone Klepper-van der Gaag

E-mail: simone@prefound.nl

Telefoon: 088 321 60 04

Over Simone: Aan de slag bij een professionele organisatie om mensen te verbinden...

LinkedIn

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Mike van de Toorn

E-mail:  mike@prefound.nl

Mobiel:  06 42 47 85 28

Over Mike:  Ik luister graag naar de wensen en behoeften van zowel onze kandidaten als klanten...

whatsapp Lees verder

Pieter Bakker
 

Mobiel: 06 40 97 43 63

Over Pieter: De diepgang heb ik gevonden in de detacherings/werving en selectiebranche en daar werk ik met veel plezier!

whatsapp

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Jack Zuidam

E-mail: Jack@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 13

Over Jack: De persoonlijke aanpak en aandacht doorvoeren in de communicatie…

Linkedin

Lees verder