Vacatures Technisch Manager Werktuigbouw Industrie

Loopbaangesprek Werktuigbouwkunde - Noord-Holland

Ben jij op zoek naar een nieuwe baan of misschien je eerste baan, maar weet je niet goed wat de mogelijkheden zijn of wat er goed bij je past? Meld je aan voor dit loopbaangesprek en samen met jou...
Gepubliceerd: 06-08-2018
Referentie nr:#BKK03838
Noord-Holland
HBO WO MBO-4
- Vaste baan
Werktuigbouwkunde
Ontvang vacatures per e-mail
Ons team
Tom Hoejenbos

E-mail: tom@prefound.nl

Mobiel: 06 13 16 48 01

Over Tom: Kwaliteit voor kwantiteit is mijn streven...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Tim Houtenbos

E-mail: tim@prefound.nl

Mobiel: 06 14 27 75 91 

Over Tim: De kreet: ‘ik ga ervoor’ typeert hoe ik in het leven sta...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Dirk Jan Wit

E-mail: dirkjan@prefound.nl

Mobiel: 06 46 34 61 61

Over Dirk Jan: Het prachtige vak van detachering naar een hoger niveau tillen...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Gideon Kueter

E-mail: gideon@prefound.nl

Mobiel: 06 23 90 10 50

Over Gideon:  Inhoudelijke kennis en een eerlijk advies zijn essentieel voor het vinden van de beste oplossing...

LinkedIn

whatsapp

Lees verder

Femke de Vries

E-mail: femke@prefound.nl

Over Femke: Ik ben de stille kracht van ons team...

Lees verder

Michelle Stoltenborg-Kaasenbrood

E-mail: michelle@prefound.nl

Over Michelle: Ik help graag onze medewerkers op het gebied van personeelszaken. 

Lees verder

Mikki Hoogenboom

E-mail: Mikki@prefound.nl

Mobiel: 088 321 60 15

Over Mikki: Het idee dat mijn werkzaamheden bijdragen aan een goede match tussen medewerker en organisatie...

Linkedin

Lees verder